Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat: 26 No: 262

Esenler / İstanbul

0212 438 7574

Bize Ulaşın

Tecrübeli, İşlevsel Danışmanlık

Hakkımızda Vizyon Kurumsal Danışmanlık

Vizyon Kurumsal Danışmanlık, alanlarında 10 yılı aşkın kamu ve özel sektör tecrübesine sahip, İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanları, Avukatlar ve Mali Müşavirler ’den oluşan geniş ve yetkin ekibiyle; ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve hizmeti yüksek kalitede, hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Vizyon kurumsal danışmanlık, ağırlıklı olarak iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı danışmanlığı alanında hizmet sunmakla birlikte, vergi ve finans danışmanlığı alanında da hizmet vermektedir.

Bu çerçevede sunduğumuz istihdam teşvikleri danışmanlığı hizmeti kapsamında; özel olarak geliştirdiğimiz yazılım sayesinde işyerinizde inceleme yaparak firmanızın yararlanmadığı veya eksik yararlandığı prim teşviklerini   geçmiş ve güncel dönem şeklinde tespit ederek sizlere rapor olarak sunmaktayız. Böylece güncel ve gelecek dönemlere ilişkin olarak istihdam teşviklerinden eksiksiz yararlanmanızı sağlıyor ve maddi kayıplarınızı ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca geçmiş döneme ilişkin olarak yararlanılamayan istihdam teşviklerinden yargısal yollarla yararlanmanızı sağlıyoruz.

Yine sunduğumuz denetim ve sürekli danışmanlık hizmetleri kapsamında; kamu tarafından yapılabilecek olası inceleme ve denetimlere firmanızın hazır olması adına işçi özlük dosyaları, bordro, yasal defterler ve diğer kayıtları inceleyerek mevzuata ilişkin eksiklikler ve bu eksikliklerin oluşturacağı riskler konusunda uyarıda bulunmak suretiyle, firmanızın karşılaşabileceği yaptırım ve idari para cezalarının minimize edilmesini sağlıyoruz.

Bununla birlikte düzenli olarak yaptığımız işyeri ziyaretleri ve sunduğumuz sirküler hizmeti ile güncel mevzuat ve uygulamalar hakkında firmalarımızı bilgilendiriyoruz.

Ayrıca Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku ile ilgili davalarda şirket avukatlarına destek veriyor ve firmanız tarafından mevzuata ilişkin konularda talep edilen hususlarda yazılı, sözlü veya elektronik posta yoluyla görüş bildiriyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak vazgeçilemez görevimizdir.

Vizyonumuz

Etik ve adil rekabet ile toplam kalite ilkelerine gönülden bağlı, sorumluluk bilinci yüksek ciddiyet duygusu üst düzeyde, müşteri odaklı ve takım olma bilincinde çalışanlarıyla kurumların iş yükünü azaltarak ve süreçlere pratiklik kazandırarak, ülkemizin en güvenilir ve büyük, yerel danışmanlık firması olmak.